STROJE JANSEN

se vyznačují nejen příznivou cenou, ale především kvalitním dílenským zpracováním, konstrukční robustností a dlouhou životností. Osobně je využíváme při lesnických, zahradnických a stavebních pracích již několik let, Servis a náhradní díly zajišťujeme.

 

PROČ JANSEN?


Německá firma JANSEN je na trhu od roku 1984 a právem se tak řadí mezi dlouholeté spolehlivé výrobce strojů pro profesionální i soukromé využití. Stroje značky Jansen využijete ve stavebnictví, zemědělství, lesnictví, při údržbě veřejné zeleně a komunikací, ale i na svých soukromých farmách či zahradách.

 

Tato rodinná firma s tradicí se neustále vyvíjí, její tým odborníků se neustále snaží o zdokonalování funkčnosti strojů a hledá další inovativní řešení, aby práce s jejich stroji byla pro uživatele efektivnější, ekologičtější i ekonomičtější.

 

Sortiment firmy Jansen je rozsáhlý. Naleznete v něm minibagry, mikrobagry, rypadla, mulčovače, štěpkovače, rýhovač, dumpery, štípačky, pily, pařezové frézy, vyvážecí soupravy, zametací stroje, sněhové frézy, postřikovače i rozmetadla a další.

 

Všechny stroje jsou speciálně navrženy tak, aby s nimi byla práce efektivnější, bezpečnější a šetrnější k životnímu prostředí. Velký důraz výrobce klade kvalitu, a to i přesto, že cena strojů je v přijatelné cenové relaci.

 

Hlavní předností strojů značky Jansen je kvalitní dílenské zpracování, robustní předimenzovaná konstrukce a dlouhá životnost.

 

            

 

Jansen = kvalita za rozumnou cenu.

 

 

Minibagry a Mikrobagry

Mulčovače kladívkové s posuvem

Mulčovače svahové, příkopové

Pařezové frézy

Mulčovače za čtyřkolku

Pásové a kolové sklápěče Dumpery

Podkopy Rypadla za traktor

Rozmetadla, Sypače

Štípače dříví

Štěpkovače, Drtiče

Vyvážecí soupravy na dřevo

 

 

           PRO BLIŽŠÍ INFORMACE KONTAKTUJTE:    

 

                    AZ-CarboTech s.r.o.

  Žampiónová 40, 104 00 Praha 10 - Pitkovice

         IČO: 13955934 DIČ: CZ13955934

    Tel: +420 604 215 879, +420 777 807 406

                 e-mail: ekogrill@volny.cz